معرفی سایت تبادل بازدید و اتوسورف surfow.ir

معرفی سایت تبادل بازدید و اتوسورف surfow.ir

دیگر سیستم ها سایت های تبادل بازدید
17/08/2021 by admin
145
سورفو یک سایت تبادل بازدید یا همان اتو سورف رایگان است که با دیدن سایت های کاربران دیگر میتوانید امتیاز کسب کنید و امتیازات را به سایت های خود اختصاص دهید که برای شما بازدید ارسال شود. از این سایت میتوانید هم از طریق مرورگر و هم از طریق نرم افزار امتیاز کسب کنبد و
surfow-ir

سورفو یک سایت تبادل بازدید یا همان اتو سورف رایگان است که با دیدن سایت های کاربران دیگر میتوانید امتیاز کسب کنید و امتیازات را به سایت های خود اختصاص دهید که برای شما بازدید ارسال شود.

از این سایت میتوانید هم از طریق مرورگر و هم از طریق نرم افزار امتیاز کسب کنبد و برای سایت یا هر لینکی که بخواهید بازدید رایگان بفرستید. و همینطور میتوانید با قرار دادن لینک های PTP کسب درآمد کنید. که آموزش آن در سایت ماهسان کو قرار داده ایم.

در سایت سورفو امکانات فراوانی هست از جمله محدودی زمان بازدید،تعداد بازدید روزانه یا در ساعت،نوع سیستم عامل، منبع ارسال بازدید و کشور بازدید کننده یا همان آی پی بازدید کننده و …

در سایت سورفو شما هر لینکی رو می تونید اضافه کنید
PTP , همراه با پاپ آپ و ….
در ضمن لینک های شما در سریع ترین زمان ممکن تایید میشوند

این سایت دارای نرم افزار تبادل بازدید میباشد که با استفاده از آن دیگر نیاز به اشغال شدن مرورگر نیست.

کار کردن با این سایت بسیار راحت است. برای تبادل بازدید کافیست روی تبادل ترافیک کلیک کنید (و میتوانید نرم افزار را دانلود کنید) جلسه ایجاد کنید و انتخاب کنید که جلسه تبادل بازدید با مرورگر باز شود یا با نرم افزار.

برای انتخاب کاربر ویژه یا امکانات ویژه با کیف پول خود را شارژ کنید. میتوانید هم آنلاین پرداخت کنید و هم میتوانید بازدیدهای خود را به پول کنید و در کیف پول خود استفاده کنید. یا با معرفی دوستان با لینک اختصاصی خود، مبلغی به کیف پول خود اضافه کنید. بابت هر کاربری که معرفی کنید 100 تومان به کیف پول شما اضافه میشود.

برای عضویت در این سایت اینجا کلیک کنید

Add a comment