ایردراپ چیست؟ – آموزش کسب رایگان ارز دیجیتال!

ایردراپ چیست؟ – آموزش کسب رایگان ارز دیجیتال!

ایردراپ ها دیگر سیستم ها
18/08/2021 by admin
113
امروز با آموزشی بسیار جذاب و ساده برای کسب درآمد اینترنتی و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال خدمت شما هستیم. این آموزش و مراحل انجام آن کاملا رایگان و بسیار ساده است و براحتی قادر به کسب رایگان ارزهای دیجیتال و کسب درآمد به ارزش چندین دلار خواهید بود. با دنبال کردن این آموزش تا
airdrop

امروز با آموزشی بسیار جذاب و ساده برای کسب درآمد اینترنتی و کسب درآمد از ارزهای دیجیتال خدمت شما هستیم. این آموزش و مراحل انجام آن کاملا رایگان و بسیار ساده است و براحتی قادر به کسب رایگان ارزهای دیجیتال و کسب درآمد به ارزش چندین دلار خواهید بود. با دنبال کردن این آموزش تا انتها، براحتی از چندین تا چند صد دلار بدست خواهید اورد. در ادامه با آموزش دریافت ایردراپ در خدمت شما هستیم.

ایردراپ چیست ؟

ایردراپ به معنی ساده، به کسب رایگان ارزهای دیجیتال گفته می شود. اولین سوال شما این است که با این اوصاف میتوان بیت کوین و اتریوم رایگان کسب کرد ؟ جواب خیر است!
ایردراپ ها معمولا توسط شرکت های نوظهور و ارزهای دیجیتال جدید انجام می شود و شامل ارزهای دیجیتال قدیمی و مشهور نمی شود.
در دسامبر 2017 استارت آپ نوظهوری به نام Polymath ایردراپی به راه انداخت. برای شرکت در آن ایردراپ تنها کاری که باید انجام میدادیم، یک ثبت نام ساده بود. یک ماه پس از ثبت نام 250 عدد از آن ارز دیجیتال به صورت کاملا رایگان به کیف پول کاربران ارسال شد که در آن زمان ارزشی معادل 300 دلار داشت.

دلایل انجام ایردراپ توسط کمپانی ها چیست ؟

دلیل اصلی انجام ایردراپ توسط استارت آپ ها، تبلیغات و جذب سرمایه گذار است! در همین حال که این مقاله نوشته می شود صدها ارزدیجیتال در مارکت وجود دارد که بسیاری از آنها به دلیل عدم تبلیغات مناسب، به موفقیت نرسیده و طرفدار بسیار کمی دارند.
بنابراین استارت آپ های جدید برای شروع به کار و فروش توکن های خود (ico) نیاز به تبلیغات گسترده دارند.
چه تبلیغی بهتر از یک ایردراپ ؟
اگر به یاد داشته باشید، بتازگی در کشور ما نیز دو یا سه ارز دیجیتال همچون pm7 و wcx بطور گسترده توسط مردم تبلیغ میشند. این درحالی بود، این دو ارز که با وعده های دروغین اقدام به فریب مردم کرده بودند، هرگز به مرحله فعالیت نرسیده و از ابتدا اسکم تلقی می شدند.

چگونه بهترین ایردراپ ها را پیدا کنیم ؟

همانطور که در بالا گفته شد بسیاری از ایردراپ ها فاقد ارزش بوده و شرکت های کلاهبردار با وعده های دروغین اقدام به فریب مردم کرده و فعالیت خود را با تبلیغات رایگانی که توسط مردم ناآگاه انجام می شود، پیش می برند.
در همین راستا هدف ما از نوشتن این مقاله معرفی معتبرترین ایردراپ ها از بهترین استارت آپ ها می باشد.

چگونه ایردراپ را دریافت کنیم ؟

استارت آپ ها و شرکت هایی که که اقدام به راه اندازی ایردراپ میکنند، در ازای اهدای ارزدیجیتال رایگان به شما، چند کار ساده طلب میکنند. همچون دنبال کردن شبکه های اجتماعی آنها.

بنابراین برای شرکت به چه چیز نیاز داریم؟

داشتن شماره حسابی اتریوم از سایتی همچون MyEtherWallet، دقت کنید که شماره حساب به هیچ وجه نباید از اکسچینج ها باشد.
داشتن یه حساب ایمیل معتبر همچون Gmail
عضویت و فالو کردن شبکه های اجتماعی آنها همچون تلگرام ، توییتر و فیسبوک

چکونه متوجه شویم که ایردراپ را دریافت کرده ایم؟
در کیف پولی همچون MyEtherWallet توکن های هدیه به بخش Tokens قابل رویت هستند. همچنین میتوانید در سایت etherscan.io با وارد ساختن شماره حساب اتریوم خود و در بخش Token Balances تمامی کوین های دریافتی را مشاهده کنید.

***سعی میشه در هفته حداقل یک عدد ایردراپ معتبر در ماهسان کو معرفی کنم***

Add a comment