دریافت بیتکوین به ازای پاپ آپ با سایت popCash.net

دریافت بیتکوین به ازای پاپ آپ با سایت popCash.net

کسب درآمد کسب درآمد دلاری
21/08/2021 by admin
93
کسب درامد از سایت پاپ کش popcash برای کسانی که علاقه به درامد دلاری دارند بسیار مناسب است این سایت در زمینه کسب درامد از اینترنت در بین کاربران ایرانی دارای محبوبیت بالایی می باشد و از نظر پرداخت درآمد هم تا زمان ارسال این پست در سایت ماهسانکو، مشکلی برای کاربران ندارد. ضمن اینکه
popcash-review

کسب درامد از سایت پاپ کش popcash برای کسانی که علاقه به درامد دلاری دارند بسیار مناسب است این سایت در زمینه کسب درامد از اینترنت در بین کاربران ایرانی دارای محبوبیت بالایی می باشد و از نظر پرداخت درآمد هم تا زمان ارسال این پست در سایت ماهسانکو، مشکلی برای کاربران ندارد. ضمن اینکه با افزایش دلار برای کاربران ایرانی مقرون به صرفه هم می باشد.

سایت پاپ کش یک شبکه تبلیغاتی خارجی محسوب می شود. شبکه تبلیغاتی شامل تبلیغ کننده (Publisher) و تبلیغ دهنده (Advertisers) می باشد . همچنین می توان در این سایت، سایت و وبلاگ خود را با پرداخت هزینه تبلیغ کرد و هم می توان با ثبت سایت ، از کدهای تبلیغاتی آن برای کسب درامد استفاده کرد.

شیوه کسب درامد از سایت پاپ کش popcash

شبکه تبلیغاتی پاپ کش یک سیستم کسب درامد از اینترنت پاپ آپ می باشد و ایرانیان می توانند با استفاده بازدید از سایتشان کسب درآمد کنند. برای کسب درامد از پاپ کش کافیست ثبت نام کنید و به عنوان وبسمتر در قسمت publisher روی websites کلیک کنید و سایت و یا وبلاگ خود را ثبت کنید.

برای عضویت در سایت پاپ کش اینجا کلیک کنید

به دلیل مسائل مذهبی و عرفی کشورمان حتما توجه کنید زمانی که قصد ثبت سایت و یا وبلاگ خود را دارید گزینه Adult content را روی Disallow قرار دهید این موضوع برای بستن نمایش تبلیغات غیر اخلاقی در سایتتان است.

تایید سایت و وبلاگ در پاپ کش سریع بوده و در کمتر از ۱۲ ساعت (طبق گفته خودشان) انجام می شود . با تایید سایت و نمایش کلمه (Approved) «تایید شده» روبروی آدرس سایت در پنل کاربری شما می توانید از بخش «دریافت کد» Get Code ،کد تبلیغات پاپ اپ را برداشته و در وبلاگ یا سایت خود قرار دهید.

شیوه پرداخت سایت کسب درآمد پاپ کش

برای دریافت مبلغ کسب درآمد دلاری از سایت پاپ کش popcash تا کنون مشکلی مشاهده نشده است و درصد بالایی می توان مطمئن بود که سایت پول وبمستران را پرداخت می کند. شیوه پرداخت هم از طریق پی پال یا پیزا و هم از طریق ارزهای دیجیتال مثل بیتکوین،اتریوم،بیتکوین کش،ریپل و لایتکوین امکان پذیر است.

حداقل پرداخت از پاپ کش ۱۰ دلار است منتهی یک اشکال که وجود دارد (بر اساس گفته خود سایت پاپ کش) پرداخت ها حداکثر یک هفته پس از درخواست واریز می شود.

مزایای سایت خارجی پاپ کش popcash

– با توجه به اینکه سایت پاپ کش بین المللی بوده و در همه جای جهان فعالیت دارد مقدار پرداختی با توجه به نوع سایت و وبلاگ، بازدیدکنندگان کشورهای مختلف متفاوت است.

– پرداخت به اندازه ۱۰ درصد درآمد زیر مجموعه ها .

– حداقل پرداخت ۱۰ دلار

– پرداخت با ارزهای دیجیتال مثل بیتکوین،اتریوم،بیتکوین کش،ریپل و لایتکوین

– پشتیبانی آنلاین

– مدت زمان تایید سایت در روزهای کاری کمتر از ۱۲ ساعت است اما در روزهای تعطیل بیشتر از ۱۲ ساعت طول می کشد .

– در کنار پاپ آپ سایت پاپ کش می توانید از سایر سیستم های بنری یا پاپ آپ نیز استفاده کنید.

– نکته جالب توجه در مورد این وبسایت این است که تقریبا هر سایتی را قبول و تایید می کند.

– کسب درآمد بالا از این سایت برای وبمسترانی میسر است که بازدید مناسبی داشته باشند.

Add a comment